ویلای آقای شیرازی قسمت هشتم

ژانر:وحشت

به قلم #حامد_توکلی

زمان پست هرروز ساعت ۱۶:۰۰

برگرفته از داستانی واقعی

#نویسنده

#وبلاگ_نویسی_کار_دلچسبی_که_ارزش_داره

اما دوباره مثل شبی که سارا زهرا خانوم و بچه اش را پشت پنجره دیده بود مرا از خواب بیدار کرد و ادعا داشت صدای تایمر زنگ گاز را از آشپزخانه شنیده منکه غرق در خواب بودم با همان حالت خواب آلودگی گفتم شاید حواست نبوده و خودت به اشتباه بجای خاموش کردن شعله گاز تایمر هم فعال کردی چند لحضه ای نگذشته بود خودم هم صدای زنگ تایمر گاز را شنیدم این امکان نداشت تایمر بدون تنظیم مجدد زنگ بخورد مگر اینکه دوباره تنطیم شود در همین افکار بودم که دوباره صدای زنگ تایمر از آشپزخانه بلند شد از روی تخت بلند شدم و چراغ را روشن کردم ترس تمام وجود مرا گرفته بود ساراحتی از ترس جرات نکرده بود روی تخت بماند و تا کنار کلید برق بدنبال من آمده بود میترسیدم حتی در اتاق خواب را باز کنم و آشپزخانه را نگاه کنم ولی چاره ای نبود و باید بخاطر ساراهم که شده خودم را کنترل میکردم در اتاق خواب را باز کردم و با ترسی که از درون داشتم جوری که قلبم داشت از سینه ام در می آمد مسیر اتاق خواب تا آشپزخانه را طی کردم هیچ صدایی شنیده نمیشد براحتی صدای ضربان قلبم را میشنیدم نزدیک آشپزخانه شدم و چراغ آشپزخانه را روشن کردم ولی هیچ چیز داخل آشپز خانه نبود گلویم خشک شده بود سر یخچال رفتم و بطری آب را برداشتم کمی آب خودم خوردم و یک لیوان آب هم برای سارا ریختم تایمر زنگ را چک کردم روی عدد صفر قرار داشت کمی داخل آشپزخانه ماندیم ولی از صدای زنگ تایمر خبری نبود با سارا تصمیم گرفتیم چراغ ها را روشن بگذاریم و به اتاق بازگردیم و بخوابیم ولی همین که وارد اتاق خواب شدیم دوباره صدای زنگ تایمر بلند شد اینبار شدت ترسم بیشتر شده بود بیچاره سارا رنگ صورتش با رنگ سفید دیوار برابری میکرد با سارا لباس هایمان را برداشتیم و دوباره خانه را به مقصد خانه خاله ترک کردیم و دیگر تا روزی که نقل مکان کردیم به آن خانه باز نگشتیم.

پایان.

پیامد و هدف از نوشتن داستان پوست پیاز

داستان نیمه بلند پوست پیاز ۹

داستان نیمه بلند پوست پیاز۸

داستان نیمه بلند پوست پیاز ۷

داستان نیمه بلند پوست پیاز۶

داستان نیمه بلند پوست پیاز۵

داستان نیمه بلند پوست پیاز۴

تایمر ,آشپزخانه ,زنگ ,خواب ,صدای ,سارا ,زنگ تایمر ,اتاق خواب ,صدای زنگ ,آشپزخانه را ,را روشن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایّــام دانلود فيلم, سريال و آهنگ جديد و رايگان إِنَّکَ بِالْوادِ الْمُقَدَّسِ طُوی هر چی که بخوای دیجی رایانه بلاگی برای فایل ها دفتراسنادرسمی 124 شوشتر استان خوزستان به سردفتری جعفرزلقی تجارت یه منبع کامل از همه چیز Filmacademia